Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

795735877FACEBOOK

Napisz: slodkastacja@gmail.com

Jak dojechać:

  • Asia i Marcin pisze:

    Pychota!!!
 
Wystaw opinię


 

Słodka Stacja to miejsce, w którym mogą Państwo zamówić jedyny i niepowtarzalny wypiek, w stylu angielskim, dekorowany lukrem plastycznym. To nie tylko torty w stylu angielskim, ale również popularne ostatnio cupcakes oraz modne cake pops.


W ofercie można również znaleźć wspaniałe torty babeczkowe oraz słodkie stoły.


 


Tworzone przeze mnie wypieki doskonale nadają się na prezent, ale również ożywią każdą imprezę okolicznościową, ślub, wieczór panieński czy kawalerski, stanowią idealny dodatek na spotkaniach biznesowych, sprawdzą się również na prywatkach oraz jako codzienny smakołyk!


Nadają się również jako oryginalne podziękowanie za udział w uroczystościach i przyjęciach.


 


Wypieki, które wykonuję ucieszą każdego bez względu na wiek, będą miłą niespodzianką i pięknym wspomnieniem dla jubilata. 


Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, w jego realizację wkładam całe swoje serce - tego nie oferuje żadna cukiernia. Możesz przyjść do mnie z własnym pomysłem, a ja spróbuję podołać wyzwaniu :), jeśli całkowicie nie masz pomysłu na tort - razem postaramy się temu zaradzić, co dwie głowy to nie jedna ;).


 


 


Każdy wypiek wykonany jest z najlepszych składników, bita śmietana ze śmietany, a nie jej substytutów typu "śnieżka" z torebki. 


Torty w stylu angielskim wykonane są wyłącznie z jadalnych składników spożywczych najwyższej jakości. Do dekoracji używam lukru plastycznego oraz dodatków znanych i renomowanych firm, kolorowych groszków, cukierków, posypek itp.


 


Zamawiając u mnie mają Państwo gwarancję najwyższej jakości.


 


Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie pracowni. Zdjęcia zamieszczone w ofercie są moją własnością - nie kopiuj ich.