Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

22 793 13 65FACEBOOK

Napisz: recepcja@palac-zegrzynski.pl

Jak dojechać:

 • duże wrażenie pisze:

  Naprawdę wielkie wrażenie potrafi zrobić na gościach tenże Zamek, jest bardzo wystawny i urokliwy, okolica pomaga odpocząć od zgiełku codziennego dnia i poczuć człowiekowi, że ten żyje. Wesele było bardzo udane za sprawą świetnej organizacji, smacznego jedzenia i bardzo weselnej dekoracji. Naprawdę wyjątkowo i z pasją, zostanie to miejsce w mym sercu na bardzo długo.

 • Karolina pisze:

  Gdy brałam udział w weselu organizowanym na tym zamku, jedyne słowa jakie nasuwały mi się na usta to WOW. Na każdy kroku coś innego zapierało mi dech w piersiach. A to sam wygląda zamku, a to przepiękny plener, dekoracje, aż w końcu samo jedzenie. Na weselu bawiłam się niesamowicie i chętnie wrócę do tego miejsca. Mam nadzieję, że ktoś z moich znajomych zorganizuje tam jeszcze wesele.

 • Arek pisze:

  Podpisuje się pod tymi opiniami;-) Moja ocena obiektu to 6 ;-) wesele było super...jedzenie bardzo ale to bardzo dobre. Jednym słowem ROBI WRAŻENIE

 • Marek pisze:

  Co tu dużo pisać, tam po prostu trzeba być i to przeżyć, takie weselicho ze ulala:D. Zamek rzeczywiście robi ogromne wrażenie, do tego piękny plener w połączeniu z dekoracjami weselnymi naprawdę cieszyło oko.Co do jedzenia jako istotnego aspektu każdego wesela to nie mogłem narzekać. Obsługa miła i pomocna. Nie zapomnę tego miejsca :) Polecam.
 
Wystaw opinię


 


Lokalizacja: XIX wieczny Pałac Zegrzyński w Zegrzu położony jest na terenie rozległego parku z licznymi pomnikami przyrody, na skraju wysokiej skarpy, z której rozciąga się piękna panorama na Jezioro Zegrzyńskie. Dogodne położenie blisko trasy Warszawa-Augustów powoduje łatwy dostęp do Warszawy (30km) a jednocześnie bliskość natury. Opis obiektu: Pałac i jego otoczenie kreują romantyczną przestrzeń, która w naturalny sposób sprzyja organizowaniu uroczystości o podniosłym charakterze w szczególności wesel plenerowych lub dużych przyjęć rodzinnych. Sala Weselna: Posiadamy elegancką salę bankietową o powierzchni 120m2 oraz restaurację o powierzchni 65m2. W ofercie: - wykwintne menu- staranną aranżację stołu- niepowtarzalny klimat przyjęć- pokrowce na krzesła, kokardy- dekoracje kwiatowe Nasze atuty: cisza, mikroklimat, starodrzew powodują iż czas się tutaj zatrzymuje a komfort i dyskrecja zapewnia spokojny wypoczynek. Zapraszamy do kontaktu!