Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

24 235 45 00FACEBOOK

Napisz: recepcja@zamek-gostynin.eu

Jak dojechać:

  • daria i witold pisze:

    Ogromne wrażenie na nas zrobił ten zamek, naprawdę niebywałe. Przepiękna okolica, w której jest położony dopełniała jakby całości wyjątkowości. Te eleganckie wnętrza sprawiały, jakby człowiek cofnął się kilkaset lat wstecz i czuł się przez to wyjątkowo. Z takich przyziemnych rzeczy, bardzo nam się podobała sprawna obsługa, dekoracje i orkiestra, która to przepiękne nuty potrafiła wtrącić do ucha weselnikom. Nie można zapomnieć o wystawnym jedzeniu, którego smaku nie sposób zapomnieć. Przepięknie i wyjątkowo!

  • Łukasz pisze:

    Ciekawe wnętrza. Okolica wyjątkowo atrakcyjna Całość na duży plus, biorąc pod uwagę jedzenie i obsługę

  • Mateusz pisze:

    Polecam, wspaniała atmosfera, przesympatyczni ludzie z obsługi oraz przepyszne jedzenie. Czegoż chcieć więcej będąc gościem weselnym. Aaa i miejsce również bardzo ładne i ciekawie wystrojone :)
 
Wystaw opinię


 


Szanowni Państwo, planujecie wyjatkowe i niezapomniane wesele, a może szukacie eleganckiego, stylowego miejsca na slub cywilny? Zamek Gostyniński (Restauracja Kolumnowa i Hotel Zamkowy) jest idealny na zorganizowanie wyżej wymienionych wydarzeń!

 Opis sal: Do Państwa dyspozycji jest wytworna Restauracja Kolumnowa wraz z kawiarnią na antresoli oraz specjalnie przygotowany Dziedziniec Zamkowy. Pokoje: Naszym Gościom oferujemy 8 stylowo urządzonych dwuosobowych pokoi oraz 2 komfortowe apartamenty. Opis otoczenia: Z przestronnego tarasu hotelowego rozciąga się wspaniały widok na Staw Zamkowy oraz Gostynin.Zamek Gostyniński jest bez wątpienia jednym z najważniejszych zabytków i wizytówek naszego miasta. 

Jesteśmy w stanie zareagować na Państwa indywidualne potrzeby!

Serdecznie zapraszamy! :))