Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

+48 609120476FACEBOOK

Napisz: kontakt@glamour-wroclaw.pl

Jak dojechać:

  • Julka pisze:

    Prześliczne miejsce! Wygląd adekwatny do nazwy! W sam raz na gustowne wesele. Plus profesjonalna obsługa, zawsze chętna pomagać gościom :)

  • Mirek C. pisze:

    Lokal z pełną klasą. Naprawdę czuć wyjątkowość tego miejsca będąc gościem, a co dopiero na swoim własnym weselu. Wielkie wrażenie zrobiły gustowne dekoracje, przepyszne, elegancko podane jedzenie, jak i muzyka naprawdę światowa (genialne nagłośnienie). Pełen profesjonalizm aż bucha od tego lokalu, a świetna organizacja sprawia, że człowiek o niczym innym nie myśli, jak o świetnej zabawie, co też mnie i mojej dziewczynie naprawdę się udało. Dziękuję.

  • Andrzej Samson pisze:

    Totalna profeska, jedzenie 1 klasa, sala schludna, nawet zespół udało się dobrać jak należy. Lepszej imprezy nie mogłem sobie wymarzyć, nawet wszystkie dzieci były szczęśliwe, dziękuję obsłudze i pozdrawiam
 
Wystaw opinię


 


Sale weselne: Sala Kominkowa do 50 osóbSala Bankietowa  do 140 osób. Istnieje możliwość połączenia obu sal w jeden duży kompleks. Oferujemy ogromne okrągłe stoły, przy których zasiądzie 16-18 osób (posiadamy także klasyczne prostokątne stoły) Obiekt: Lokal Glamour mieści się w ścisłym centrum Wrocławia. Niesamowity wystrój łączący prostotę z wytwornością i elegancją urzeknie każdego... oświetlenie LED w dowolnym kolorze, piękna zastawa, białe krzesła z naturalnej skóry, ekologiczny kominek, nowoczesne grafiki na ścianach to tylko kilka z atutów Glamour sprawiających, ze jest to miejsce inne niż wszystkie. Posiadamy własne nowoczesne oświetlenie oraz nagłośnienie. Otoczenie: Lokal znajduje się tuż obok Urzędu Stanu Cywilnego oraz w pobliżu kilka kościołów. Co nas wyróżnia: Glamour... to urok, splendor i czar... Tak i my oczarujemy Was i Waszych Gości w tym Wyjątkowym Dniu Waszego życia! Doświadczone i profesjonalne doradztwo (nie tylko w kwestiach kulinarnych), sprawdzona obsługa oraz doskonały Szef Kuchni to ostateczna gwarancja,że Wasze wesele będzie udane! Oferujemy i polecamy usługi współpracujących z nami zespołów, DJ-ów, fotografów, florystów, dekoratorów, cukierników oraz innych usługodawców zapewniających m.in rzeźby z lodu, usługi barmańskie oraz pokazy artystyczne. Wszystko po to, by Wasz ślub był jeszcze bardziej... GLAMOUR!