Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

501-262-748FACEBOOK

Napisz: rezerwacja@complexbar.pl

Jak dojechać:

 • Damiano pisze:

  Byłem i bawiłem się na weselichu świetnie. Dopracowana organizacja, super orkiestra i smaczne jedzenie, to jest to co weselne tygryski lubią najbardziej. Przekocacka dekoracja nie pozwoliła zapomnieć, na jakiej uroczystości się człowiek znajduje, nawet po większej dawce alkoholu :) Elegancko!

 • Anita i Zbigniew pisze:

  Razem z mężem bawiliśmy się na weselu jego kolegi. Wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe, dekoracje piękne, obsługa i jedzenie super. Dawno się tak nie wybawiliśmy. Szczerze Polecamy :)

 • Justyna i Mirek pisze:

  Czysto schludnie i profesjonalnie, tak trzymać

 • Robert Andrusieczko pisze:

  Roberto wymiatasz, tak trzymać
 
Wystaw opinię


 


Wesele w Centrum Bankietowym Roberto na Ursynowiejuż od 150 zł! Zapraszamy do organizacji niezapomnianego wesela w naszym centrum Bankietowym Roberto.  Oferta: Obsługa cateringowa, w naszym przypadku to coś więcej - to próba spojrzenia na potrzeby klienta z jego perspektywy.

Otwartość naszej kadry, komunikatywność sprawia, że standardowa oferta cateringowa zaczyna ewaluować i zaspokajać wszystkie aspekty związane z tego typu działalnością.  Posiadamy trzy główne Marki Roberto Catering , Centrum bankietowe Roberto oraz Roberto Bistro. Co nas wyróżnia: Wyjątkowość i Niepowtarzalność - tak najkrócej można określić WESELA Warszawa organizowane przez Grupę Complexbar.Wybierając naszą firmę, będziecie Państwo mieli pewność, że ten najważniejszy dzień w Waszym życiu przebiegnie w wymarzonej atmosferze. Zapraszamy do naszego Centrum Bankietowego Roberto. Zapraszamy!