Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

510 002 681FACEBOOK

Napisz: kontakt@tomaszkowyzakatek.com

Jak dojechać:

 • Dzierżoniów tu był pisze:

  I się super bawił! Bardzo spokojna, urokliwa okolica, przesympatyczni, sprawni kelnerzy i kelnerki, jak i bardzo miła atmosfera, sprawiły, że zawsze we wspomnieniach będę z uśmiechem wracał do tego miejsca. Aha, grzechem by było nie wspomnieć o uroczych dekoracjach ślubnych, jak i o przepysznym jedzonku, palce lizać! Piękna sprawa - tu zabawa!

 • Lucyna pisze:

  Bardzo fajne miejsce, Smaczne jedzenie i miła obsługa a z tym bywa różnie. Pozytywnie zaskoczona i jak najbardziej na TAK

 • Bożenka pisze:

  Polecam z całego serca to miejsce. Jedzenie wyśmienite, obsługa bardzo miła i sympatyczna. Bardzo ciepło wspominam zabawę.

 • I ja tu byłem pisze:

  Przemiła obsługa, ciekawy wystrój i dobre jedzenie, robiłem tutaj imprezę miesiąc temu i czuję..., że jeszcze się spotkamy... może chrzciny? hmmm :)
 
Wystaw opinię


 


Wiemy jak ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Wiemy ile trzeba włożyć serca aby dobrze się do niego przygotować.

W błękicie nieba i w słońcu. Niech miłość Wasza rozkwita! Każdy ślub ma swój niepowtarzalny klimat, który jest odzwierciedleniem osobowości Pary Młodej oraz uczucia jakim się darzą. Jedyny, niepowtarzalny, niezapomniany dzień, w którym dwoje stają się jednością. Sale Weselne:Sala balowa mogąca pomieścić 180 osób.Na sali znajdują się trzy pokoje, które są wliczone w cenę.Sala dysponuje także 15 pokojami dla ok. 30 gości po 30 zł od osoby. Opis obiektu:Znajdujemy się w miejscowości Rusiec, która położona jest w odległości 25 km od centrum Warszawy. W ofercie:Zaplecze kuchenno-gastronomiczne, miejsce na zorganizowanie drink-baru. Dodatkowo:

Z przyjemnością zorganizujemy: chrzciny, komunie, bankiety, studniówki.Chętnie polecimy obsługę barmańską, kucharkę, florystkę, zespół muzyczny oraz fotografa.

 Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć i uczynimy wszystko by Tomaszkowy Zakątek stał się miejscem, do którego będziecie chętnie powracać...