Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

226669484FACEBOOK

Napisz: krasnodwor@krasnodwor.pl

Jak dojechać:

  • daleko od szosy pisze:

    Tak byśmy z mężem określili to przeurokliwe miejsce. Daleko od szosy, czyli zgiełku codziennego dnia w mieście. Wesele w Krasnodrzewie, to było coś czego nam było potrzeba, taka odskocznia w naturę i w naprawdę bardzo klimatyczne miejsce. W miejsce, gdzie przeżyliśmy mnóstwo wzruszających chwil, jak i bardziej tych przyziemnych, estetycznych i smakowych. Sympatyczna, bardzo sprawna obsługa chyba nie ma sobie równej nigdzie indziej, a wysmakowane dekoracje ślubne, tak dopracowane, nieczęsto można spotkać nawet w wielkich sieciowych, drogich hotelach. Pozdrawiamy.

  • Już po ślubie pisze:

    Obiekt położony w przemiłym otoczeniu, łatwy i przyjemny kontakt z menagerem oraz przedewszystkim smaczne posiłki i miła obsługa, kiedyś tu wrócę, no i dziękuję za udaną imprezę...

  • ino jo pisze:

    Wszystko na wypasie, tak trzymać ekipa, a będą zyski, robiłem tam impreze w zeszłym miesiącu i jest naprawdę git
 
Wystaw opinię


 


W zielonym lesie Kampinosu stoi biały dworek , w którym spełniają się marzenia Młodych par. Gwarantujemy eleganckie wesele, bez zbędnego przepychu. Opis obiektu: Ogród zimowy, sala dworkowa, przytulny salonik kominkowy, otoczone przez prawie 1000 m2 zielonego terenu .Ten  jedyny dzień w życiu będzie wyjątkowy  jeśli wyprawicie wesele w Krasnodworze. W ofercie: Kompleksowa organizacja przyjęcia, wyśmienite dania, wyszkolona obsługa, czerwony dywan zachwycą Państwa Gości. A miły managment z przyjemnością przeprowadzi Państwa przez etap przygotowań. Urozmaicone menu, indywidualne podejście do Gościa oraz wachlarz atrakcji ułatwi dokonanie właściwego oraz optymalnego wyboru.   Nie trzeba opuszczać Warszawy by cieszyć się naturą i niepowtarzalną atmosferą! Zapraszamy!