Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

22 8275411Napisz: biuro@endorfinafoksal.pl

Jak dojechać:

 • Maja pisze:

  Mieliśmy ślub w oranżerii magia , dekoracja zielona , pełno świec , jedzenie dobre trochę za małe przystawki , tort bezowy poezja . Jesteśmy zadowoleni barrrdzo

 • darek i magda pisze:

  No no no. Mieliśmy okazję być gośćmi na jednym z takich wystawnych wesel. Człowiek w takim miejscu naprawdę może poczuć się wyjątkowo. W "powietrzu" właśnie było czuć atmosferę takie wyjątkowości, wzniosłości. Wszystko było zorganizowane tak dostojnie, dopracowane w najmniejszych szczegółach, obsługa perfekcyjne, a dania jakich jeszcze nigdy nie próbowaliśmy. No co tu dużo mówić, to miejsce to chyba najwyższa półka weselna, jaką tylko można sobie wyobrazić. Niezapomniana sprawa.

 • Marta i Radek pisze:

  Magia tego miejsca zaraża już od samego wejścia. Coś niesamowitego drzemie w tym miejscu. Można rzeczywiście poczuć się wyjątkowo.Dekoracje oraz samo miejsce zapiera dech w piersiach, jedzenie bardzo smaczne, a obsługa bardzo miła i pomocna. Na pewno raz jeszcze chcielibyśmy zawitać do tak cudownego miejsca jakim jest Endorfina Foksal.

 • Rafał i Monika pisze:

  PRagniemy podziękować Państwu za udaną imprezę, myślimy że organizacja wesela w przeszklonej oranżerii okazała się dobrym pomysłem, goście byli zachwyceni, myślę że tak dobrze zorganizowana załoga i pogodę nam przewidziała, tylko polecać
 
Wystaw opinię


 


Endorfina Foksal to doskonałe miejsce na przyjęcie weselne lub elegancki obiad z okazji ślubu w zabytkowym Pałacu Zamoyskich w samym centrum Warszawy. Opis obiektu: Eleganckie i bajkowe wnętrza, wyśmienita kuchnia, sprawią, że ten Najwazniejszy Dzień życiu będzie najpiękniejszym. Przyjęcia weselne w Endorfina Foksal organizowane sa na najwyższym poziomie, na bazie wieloletnich doswiadczeń. Mamy znakomite warunki do zorganizowania przyjęcia na dowolna ilośc osób. Restauracja posiada unikalne, eleganckie  i nietuzinkowe wnętrza, od sal pałacowych i przeszklonej oranżerii, po wesela w plenerze w naszym ogromnym zielonym ogrodzie. W ofercie: Oferujemy każdy rodzaj kuchni, zapewniamy znakomita obsugę kelnerską jak i znakomitej klasy kucharzy. Możemy zaproponowac Państwu  przyjęcie weselne zarówno w tradycyjnej formie serwowanej jak i w formie bufetu. Zapraszamy!