Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

728-445-481FACEBOOK

Napisz: promocja@hotel-alpin.pl

Jak dojechać:

  • Bartosz pisze:

    Ogranizatorzy świetnie poradzili sobie z ogarnięciem dużego wesela, wszyscy byli zadowoleni i świetnie się bawili. Pozdrawiam orkiestkę, dzięki której przetańczyłem z narzeczoną do białego rana!
 
Wystaw opinię


 


Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy zakres naszych usług, które możemy Państwu zaproponować.Efektowna ceremonia zaślubin i szykowne przyjęcie przygotowane ze smakiem, to marzenie nie jednej z par. Gwarantujemy wyłącznie dobrze sprawdzoną i profesjonalną obsługę, potwierdzoną kilkuletnim doświadczeniem i zadowoleniem naszych klientów.

Sale weselne: Oferujemy Państwu organizację przyjęcia kameralnego lub nawet dla 150 osób:- w Szklanej Sali (bankietowo - konferencyjnej) 236 m2- w Sali Restauracyjnej (balowej) 100 m2- w Sali Kominkowej Menu weselne:

Możemy zaproponować Państwu specjalne menu (w tym stół szwedzki, regionalne menu), tort weselny oraz weselne wypieki i słodkie dodatki. Mając na uwadze zadowolenie naszych Gości menu weselne jest zawsze dopasowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo:

Możemy zaproponować Państwu przygotowanie m.in.:

- uroczystego powitania Pary Młodej (obsypywanie płatkami kwiatów, wypuszczanie gołębi, przejście po czerwonym dywanie, wspólny toast)- wystroju hotelu dopasowanego do Państwa wymagań (dodatki w kolorach kreacji Panny Młodej, aranżacje kwiatowe)- specjalnie przygotowanego apartamentu dla Pary Młodej oraz możliwości zakwaterowania gości weselnych- oprawy muzycznej (DJ lub zespół), fotograficznej, wizażu i fryzjerstwa

oraz wszelkich dodatkowych atrakcji , korzystając z usług wielokrotnie sprawdzonych przez nas podwykonawców Co nas wyróżnia:

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych, oferujemy naszą pomoc w planowaniu, koordynacji oraz przebiegu imprezy. Tak aby ten dzień okazał się dla Państwa naprawdę wyjątkowym. Jesteśmy głęboko przekonani, że zostanie on długo w Państwa pamięci, gdyż zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość serwowanych potraw.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.