Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

+48 74 856 48 00FACEBOOK

Napisz: hotel@redbaronhotel.pl

Jak dojechać:

 • Emilia i Wojtek pisze:

  Bajka , wesele super!!!nie ma co wiecej pisac POLECAM

 • Karwowska Janina pisze:

  Chciałabym wpisać, że miałam przyjemność być gościem w tym jakże urokliwym miejscu. Moją uwagę przykuła bardzo wysmakowana dekoracja oraz przestronne, eleganckie wnętrza pachnące jeszcze nowością. Miła, profesjonalna obsługa i organizacja wesela dopełniła tego jakże pozytywnego obrazu, jaki pozostawił w mej pamięci hotel Red Baron wraz z jego uroczą atmosferą, atmosferą "eleganckości" z nutką romantyzmu. Dziękuję.

 • Maciej pisze:

  To, co najbardziej zapamiętaliśmy z Restauracji Red Baron to bardzo miła, profesjonalna obsługa i piękne dekoracje sali. Cudownie się bawiliśmy na weselu kuzynki polecamy

 • Basia i Tomek pisze:

  POLECAMY !!!!!!PIĘKNY HOTEL W KOŃCU TRAFILIŚMY NA MIŁYCH LUDZI ;) TAK MAŁO JEST MIEJSC UROCZYCH TAKICH JAK TO
 
Wystaw opinię


 


Przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dzieci i rodziców.

 

Ze swojej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nawet w najmniejszych detalach usatysfakcjonować Was, Waszych Rodziców, Bliskich i Przyjaciół, z którymi zechcieliście spędzić ten pełen radości dzień.Z przyjemnością zorganizujemy wspaniałe przyjęcie weselne, które na zawsze pozostanie we wspomnieniach Waszych i Waszych Gości! Sale weselne: Trzy dostępne dla Państwa sale, w zależności od potrzeb nadają się zarówno na duże wesela (Sala Wielofunkcyjna pomieści maksymalnie 100 osób), jak i mniejszych przyjęć weselnych (Sala Richthofena czy Restauracja Hotelowa pomieszczą do 49 osób). Przyjęcia weselne organizowane są w klimatyzowanej, przestronnej sali, zawsze odświętnie i niepowtarzalnie przystrojonej. W przypadku mniejszych przyjęć nasi Goście mogą również skorzystać z wnętrz stylowej restauracji lub Sali Manfreda von Richthofena.  Co nas wyróżnia? ❧ Nowy Hotel z pięknymi wnętrzami

❧ Unikalne prezenty honorujące Młoda Parę

❧ Klimatyzowana sala balowa mogąca pomieścić do 100 osób

❧ Wyśmienite menu ustalane indywidualnie

❧ Na życzenie dania z nutką ekstrawagancji

❧ Przygotowanie niezapomnianych poprawin

❧ Atrakcyjna oferta na alkohole, napoje oraz wyroby cukiernicze

❧ Profesjonalna obsługa

❧ Miły, pomocny i uśmiechnięty personel

❧ Wygodna obsługa elementów towarzyszących, związanych z weselem

❧ Atrakcyjne ceny na organizację Otoczenie: Niewątpliwą zaletą Hotelu jest jego lokalizacja, która mimo położenia blisko rynku miasta, pozostaje bardzo łatwo dostępna dla wszystkich Gości wjeżdżających do Świdnicy od strony Wrocławia, Legnicy bądź Wałbrzycha. Dodatkowo: - Dopełnieniem całej uroczystości jest parkowe otoczenie naszego ekskluzywnego hotelu, gdzie Goście mają pełną dyskrecję i prywatność oraz zawsze mogą liczyć na pomoc naszego personelu.

- Nasi pracownicy udzielą wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania menu, uwzględniając oczywiście specjalne preferencje Pary Młodej. Z przyjemnością zorganizujemy wspaniałe przyjęcie weselne, które na zawsze pozostanie we wspomnieniach Waszych i Waszych Gości!