Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

(022) 750-09-94FACEBOOK

Napisz: AnnaRuszkowska@interia.eu

Jak dojechać:

  • druchna pisze:

    Chciałabym bardzo pochwalić organizatorów wesela, za wkład i dopełnienie wszystkich nawet najmniejszych szczegółów zabawy. Pełny profesjonalizm obsługi był naprawdę urzekający, a dekoracje weselne naprawdę dodawały wrażenia wyjątkowości, jakim był ten ważny dzień dla nowożeńców. O pysznym jedzonku trochę nie wypada mi wspominać, bo tak się objadłam, że kilka tygodni chyba musiałam zrzucać nadwagę ;) Ogólnie bardzo polecam i pozdrawiam!

  • Wojti pisze:

    Byłem wraz z narzeczoną gościem podczas imprezy weselnej. Cała organizacja przebiegła bez najmniejszego kłopotu. Wszystko było zorganizowane na tip-top. Kelnerki ciągle uśmiechnięte i zawsze pomocne. Jeśli chodzi o jedzenie, nie jestem wybredny i bardzo smakowało ;) Oboje z narzeczoną byliśmy zadowoleni ;)
 
Wystaw opinię


 


Opis obiektu: Znajdujemy  się w samym centrum Piaseczna. Sale Weselne: Dysponujemy dwiema, klimatyzowanymi salami do 120 osóbW sali na parterze znajduje się kominek. Na piętrze w naszej restauracji znajduje się elegancka sala weselno-bankietowa. Menu: Menu dostosowujemy indywidulanie, mamy konkurencyjne ceny W ofercie: Pomagamy w kompleksowej organizacji uroczystości.Z radością oznajmiamy, że zorganizujemy dla Ciebie każdą imprezę. Zobowiązujemy się przed Tobą do stworzenia cudownej atmosfery, obiecujemy Ci świetną zabawę i tysiące szczerych uśmiechów podczas: - ozdobionych wielką miłością wesel,- pełnych uprzejmości uroczystych obiadów,- wypełnionych po brzegi dumą chrzcin,- okruszonych potokiem życzeń Komunii,- zakrapianych szaleństwem 18,- grzechu łakomstwa godnych biesiad,a także bankietów, spotkań biznesowych i eventów.  Zapraszamy do kontaktu!