Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

606831001FACEBOOK

Napisz: salaweselnasalvador@gmail.com

Jak dojechać:

  • Drzewiecki Grzegorz pisze:

    Piękne, wysmakowane wnętrza, zarówno sal weselnych, jak i pokoju, w którym miałem okazję się zatrzymać. Przemiła, uśmiechnięta i sprawna obsługa, jak i smaczne jedzenie pozwoliły zapamiętać hotel Salvador, jako miejsce odpowiednie do organizacji wesel, jak i innych okolicznościowych imprez. Polecam serdecznie. Grzegorz Drzewiecki

  • Marta K. pisze:

    Hotel Salvador nadaje się na wesele ze względu na lokalizację, piekne otoczenie i przede wszystkim wspaniałą, pomocną obsługę! Bawiłam się na jednym z przyjęć weselnych w tym hotelu i zdecydowanie polecam taką atmosferę na weselach! :)
 
Wystaw opinię


 


Zapraszamy do Hotelu Salvador *, jednego z

najpiękniej usytuowanych miejsc

wypoczynkowych w Markach koło Warszawy!


 Sale Weselne: Klimatyzowana, elegancka sala bankietowa na 110 osób.W komfortowym stylowym wnętrzu zapewniamy niezapomniane i romantyczne przyjęcia weselne. W stylowym wnętrzu organizujemy wystawne przyjęcia weselne, komunie, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe. U nas odbywają się również szkolenia oraz bankiety firmowe. Opis obiektu:
 


Hotel znajduje się przy trasie Warszawa-Białystok, co stanowi dobrą lokalizację w pobliżu Warszawy (tylko 10 km). Obiekt otoczony jest terenami leśnymi, co wpływa na niepowtarzalność i urok lokalizacji.
  W ofercie: Dzięki rzetelności oraz profesjonalności usługodawców, z którymi współpracujemy macie pewność, że zarówno Wy jak i Wasi Goście - wszyscy będą zadowoleni i często będą wracać wspomnieniami do chwil spędzonych u nas. Co nas wyróżnia: Nasze niewątpliwe atuty to kameralna atmosfera, miła obsługa i funkcjonalne wnętrza.  Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego :)