Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

22 771 24 77FACEBOOK

Napisz: recepcja@parknawojskiego.pl

Jak dojechać:

  • dzielny tancerz pisze:

    Ależ to byłą zabawa! Po prostu z parkietu nie schodziłem, tak świetnie grała orkiestra i taka była ogólnie sympatyczna atmosfera. Jedzenie przepyszne, kelnerki sprawne i i uśmiechnięte, a dekoracje pozwalały odczuć, że jest się na naprawdę gustownym weselichu. I tak powinno być!

  • Stasiek i Marysia pisze:

    Miejsce pozostawiło w naszej pamięci bardzo pozytywne ważenie. Orkiestra na duży plus, jedzenie włączenie z obsługą również. Dekoracje bardzo gustowne i nie przekombinowane. Ogólnie rzecz ujmując bardzo miło wspominamy pobyt i całą zabawę. Polecamy :-D
 
Wystaw opinię


 


Sala Weselna: Klimatyzowaną sala na 200 osób. Z Sali jest bezpośrednie wyjście na taras i ogród, co jest szczególnie doceniane w miesiącach letnich.

 Menu: O wysoką jakość potraw zadba nasz szef kuchni, który zaproponuje Państwu menu weselne dopasowane do Państwa oczekiwań. Standardowo jest to:- 5 dań gorących (w tym 2 zupy),- 10 przystawek,- wybór ciast,- owoce sezonowe,- chleb weselny z solą,- napoje. Dodatkowo możemy zaproponować wiejski stół, owoce morza, specjały kuchni włoskiej, sushi, płonącą szynkę, grilla. Pokoje:

Para Młoda otrzymuje Pokój dla Nowożeńców gratis, a dla gości weselnych możemy zaproponować ceny za pokój po rabacie. Zapraszamy do kontaktu!