Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

665-995-665Napisz: biuro@dworekwesele.pl

Jak dojechać:

 • Patrycja pisze:

  Byłam tam na weselu swojej kuzynki jakieś pół roku temu. Bywałam od tego czasu na wielu weselach, ale nigdzie indziej nie widziałam tak sprawnej obsługi. Zdecydowanie polecam :)

 • Beata pisze:

  Obsługa faktycznie bardzo szybka, nie było chyba sytuacji by puste talerze zbyt długo zalegały na stole. Do tego piękna przestronna sala.
 
Wystaw opinię


 


Dzień Ślubu jest najważniejszym wydarzeniem w Państwa życiu i w życiu Państwa bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc sprawić, by zapadł głęboko w pamięć i serce. Wesele to także ogrom przygotowań - nasza organizacja i doświadczenie pozwolą Państwu zamienić okres przygotowań do tej wyjątkowej w życiu chwili, we wspaniałą przygodę, którą będziecie w przyszłości wspominać z radością. Nie boimy się krótkich terminów realizacji, więc zapraszamy do współpracy nawet najbardziej zabieganych i zapominalskich.
 1. PROPOZYCJE MENU 2. USŁUGI DODATKOWE


  • dodatki nie wliczone w menu tj.: alkohole, ciasta, owoce możemy zorganizować Państwu dodatkowo, przy czym gwarantujemy ceny zakupu
 3. FONTANNA CZEKOLADOWA


  • Pozwól sobie na odrobinę czekoladowej rozkoszy …

   Mamy do dyspozycji cztero-kaskadową fontannę czekoladową, która stanowi ekscytujący dodatek do naszych przyjęć weselnych. Koszt wynajęcia razem z dodatkami i czekoladą to 700pln..
 4. POKÓJ DLA MŁODEJ PARY


  • Chyba nie ma pary, która nie marzyłaby o wyjątkowej nocy poślubnej… Dlatego my gwarantujemy nowożeńcom przytulny pokój gratis na tą okoliczność.
 5. POPRAWINY


  • Przyjęcie się skończyło? Tak, ale nie zawsze dla wszystkich… Jeśli chcecie

   Państwo zorganizować poprawiny tzw. „after party” w bardziej kameralnym

   gronie, również dysponujemy mniejszymi salami na tego typu okoliczność.
 6. INNE ATRAKCJE


  • Jeśli chcecie zaskoczyć czymś swoich bliskich możemy zorganizować pokaz

   fajerwerków, ruletka, black jack, taniec brzucha saida, karykaturzysta  które wspaniale urozmaicą każde

   przyjęcie ślubne.