Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

33 8107782FACEBOOK

Napisz: domweselny.bartek@onet.pl

Jak dojechać:

  • Anna Madajewska pisze:

    Wszystko było ok na weselu mojej chrześnicy - sala, jedzenie, obsługa, muzyka, zabawy. Polecam

  • Marzena pisze:

    Polecam serdecznie wszystko w jak najlepszym porządku, jedzenie, obsługa, ładne dekoracje, orkiestra - cały klimat na ogromny plus :)
 
Wystaw opinię


 


Witamy w Restauracji - Domu Weselnym Bartek, który od 1991 r. oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług, stawiając na pierwszym miejscu wykwintną kuchnię, profesjonalną obsługę w scenerii stylowych i niepowtarzalnych wnętrz. Tutaj nie tylko mogą Państwo rozkoszować się wspaniałą kuchnią ale również cieszyć oczy pięknymi widokami Beskidu Śląskiego i Żywieckiego oraz piękną panoramą Śląska Cieszyńskiego.

 Sale weselne: Właśnie tutaj, na dwóch klimatyzowanych salach, które mogą ugościć 300 i 100 gości, spędzą Państwo niezapomniane chwile, które na długo pozostaną w Waszych pamięciach. W naszej ofercie proponujemy Państwu również imprezy w plenerze, w stylowej banderozie z grillem, dla ok. 60 osób. Tutaj poddadzą się Państwo urokowi tego wyjątkowego miejsca, kosztując i rozkoszując się przysmakami przygotowanymi na wolnym ogniu. Menu weselne: W tym jedynym i wyjątkowym dniu dla Państwa Młodych i ich wspaniałych gości, oferujemy bardzo bogate i wykwintne menu opracowane według gustów i preferencji zamawiających. Dodatkowo:

Restauracja - Dom Weselny Bartek dysponuje trzema dużymi, monitorowanymi parkingami, na których pomieścić się może ok. 80 samochodów lub autobusy z gośćmi weselnymi. Co nas wyróżnia: Przez kilkanaście lat istnienia Restauracja - Dom Weselny "Bartek" gościła w swoich progach kilkadziesiąt tysięcy gości z całego świata, którzy niejednokrotnie udowadniali, że jakość usług świadczonych przez nas jest na najwyższym poziomie. Chętnie powracają do nas, organizując kolejne niezapomniane przyjęcia i uroczystości.