Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

+48 505 864 275FACEBOOK

Napisz: info@sala-splendor.pl

Jak dojechać:

 • Kamila pisze:

  Przepięknie! Takiego wystroju, przepychu, gustownego takiego, to ja chyba na oczy nie widziałam! Tam jest przepięknie, tak przestronnie, wszystko takie ekskluzywne, by człowiek poczuł się wyjątkowo. Muzyka jakby sama wpływała do uszu i zapraszała do tańca. Ależ mam piękne wspomnienia z tego wesela, dlatego też nie omieszkałam się nimi tutaj podzielić. Chciałam pozdrowić też przystojnych kelnerów, którzy przynosili nam te wszystkie pyszności ;) Cudnie, niezapomniane miejsce!

 • roberto pisze:

  Elegancka, wykwintna sala. Jako gość weselny byłem pod wrażeniem sali, efektów świetlnych, przygotowanych potraw. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę, bo takie miejsca trudno zapomnieć.

 • Marek pisze:

  boskie miejsce!!!!! jak wesele to tylko tam róbcie, jedzenie wymiatało;-) atmosfera super....zabawa do białego rana

 • Krystyna pisze:

  Miejsce super, obsługa 1-sza klasa, nie mogę się doczekać kiedy znowu tam wrócę

 • Andrzej i Bianka pisze:

  Pragniemy najserdeczniej podziękować właścicielą za tak wspaniałą imprezę, jedno jest pewne jeżeli będziemy mieli komuś polecić jakieś miejsce na imprezę to tylko Waszę, dziękujemy!!!!!!!!!!!!

 • Grzesiu pisze:

  Sala zajebiaszcza, ile się wódki wypiło, heh dzięki chłopaki, tylko polecać

 • Kuba pisze:

  super sala, pyszne jedzenie, atmosfera świetna....tylko polecać...
 
Wystaw opinię


 


Sala Balowa Splendor

 

Sala Balowa Splendor to przestronne oraz eleganckie miejsce, gdzie może wspaniale bawić się nawet 200 osób. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno ciemnego drewna i eleganckich detali z nowoczesną technologią. Sala weselna:

Niepowtarzalny klimat tworzy odrestaurowany wysoki strop o wysokości dziewięciu metrów, dzięki któremu sala charakteryzuje się idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Parkiet wykonany został z dębowego drewna i osadzony na elastycznych legarach. Ta unikalna konstrukcja tworzy niesamowity komfort.Niezwykłego uroku i nastroju dodają również wyjątkowo udekorowane stoły, na których zawsze pachną świeże kwiaty. Sala posiada także podwyższoną scenę, idealne miejsce dla zespołu artystycznego.Największym atutem Sali Balowej Splendor jest oprawa świetlna, stworzona przez znaną firmę Groda. Dzięki niej możliwe jest kreowanie wyjątkowych choreografii świetlnych, podkreślających niezwykłość tego miejsca. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala umiejętnie stworzyć perfekcyjne widowisko, które na długo pozostaje w pamięci. Do dyspozycji gości oprócz iluminacji świetlnych pozostaje również profesjonalny liniowy zestaw nagłaśniający firmy Denon o mocy 2000W oraz ekrany pozwalające na wyświetlanie między innymi prezentacji zdjęć czy też teledysków. Umożliwia to więc naszym gościom tworzenie oprawy według własnych koncepcji.


 Menu:

Naszą silną pozycję zawdzięczamy wybornej kuchni. Zespół kucharzy

i kelnerów zadba o to, żeby goście mogli skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej, które rozpieszczą swoim smakiem. Oferujemy trzy bogate warianty menu uzależnione od potrzeb Naszych Gości. Dodatkowo:

Dla Nowożeńców przygotowany jest również luksusowy apartament oraz salon. Dla pozostałych gości możliwe jest zapewnienie noclegu na preferencyjnych warunkach dzięki współpracy z pobliskim hotelem.Splendor to symbol tego, co najlepsze!Zadbamy o to, by wszyscy bawili się tu wspaniale, ponieważ każdy z Państwa jest dla Nas wyjątkowym gościem. Wysoko położona scena oraz dobra akustyka umożliwia również organizacje przedstawień, koncertów, występów artystycznych.