Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

691-250-109FACEBOOK

Napisz: iglinscy@limuzyny-poznan.pl

Jak dojechać:

  • Aneta Mikołajczyk pisze:

    biała retro, zdecydowanie
 
Wystaw opinię


 


Wynajem luksusowych limuzyn na najwyższym poziomie usług. Oferta: Profesjonalny i elegancki kierowca zawiezie Cię do ślubu:

- białą limuzyną retro Excalibur (posiadamy 2 unikatowe egzemplarze)- białą limuzyną Lincoln z czarnym (14-osobowa) lub białym dachem (10-osobowa)- czarnym Lincolnem Podwójna klimatyzacja sprawia, iż temperatura w środku jest zawsze idealna, dzięki czemu podróż jest odbywana w naprawdę komfortowych warunkach. Długość auta gwarantuje niespotykane wygodne i wielkie wnętrze, odgrodzone od świata zewnętrznego grubymi przyciemnianymi szybami.

 Co nas wyróżnia: Nasi klienci mogą gasić pragnienie zimnym szampanem z lodówki, a także skorzystać z barku (alkohol w zakresie klienta, przy wynajmie na ślub szampan gratis). Pasażerowie ceniący prywatność mają ją zapewniona przez kurtynę intymności, która tworzy zasłonę między pasażerami a kierowcą. Samochody prowadzone są przez doświadczonych kierowców, dyskretnych, o wysokiej kulturze osobistej, mówiących również w języku angielskim. Na życzenie udekorujemy limuzyny stosownie do okazji.

Jeśli masz inny pomysł na wykorzystanie naszych aut, prosimy o kontakt a na pewno spełnimy Twoje oczekiwania! wynajem możliwy na terenie całego kraju i na wszelkie inne okazje typu wieczór panieński, kawalerski itp. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty