Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

505 462 636FACEBOOK

Napisz: biuro@essenzaman.pl

Jak dojechać:
 
Wystaw opinię


 

ESSENZA to nowy koncept dla mężczyzn ceniących zarówno styl, elegancję oraz indywidualizm w doborze odzieży, jak i komfort życia i innowacyjność. Wysoka jakość tkanin, staranne kroje i wzornictwo to cechy, które za całą pewnością wyróżniają markę spośród innych producentów na europejskim rynku. Każdy z produktów jest wyrazem naszej precyzji i zaangażowania.


Misją marki jest zaspokojenie oczekiwań klientów co do wysokiej jakości odzieży w przystępnej cenie, która każdemu mężczyźnie pozwoli wyróżnić się z tłumu w sposób taki, jakiego pragnie.Salony odzieży męskiej ESSENZA man to nowy koncept realizowany od 2011r. W Pasażu Grunwaldzkim został otwarty drugi salon w Polsce.


Oprócz odzieży typowo wizytowej takiej jak garnitury, fraki, koszule w ESSENZA man można znaleźć także szeroką ofertę odzieży casualowej, butów i akcesoriów.


ESSENZA man to salony oferujące przede wszystkim wysokogatunkową odzież własnej marki, a dodatkowy asortyment stanowią światowe brandy: Fynch-Hatton, Old Taylor, NOOR, Baruh.tti i wiele innych.