Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

FAQ

FAQ - czyli pytania i odpowiedzi

 
Do kogo jest skierowana strona SaleMarzeń.pl?

Portal SaleMarzeń.pl został stworzony z myślą o Parach Młodych, aby ułatwić im organizację ślubu i wesela. Na naszej stronie Narzeczeni szukają inspiracji, zasięgają porad oraz przeglądają katalog usług, w którym znajdą oferty firm z branży ślubno-weselnej.  

Kto może rejestrować się  na portalu SaleMarzeń.pl?

W portalu mogą się rejestrować wszystkie firmy i podwykonawcy, których usługi są związane z branżą ślubno-weselną.

Jak można się zarejestrować?

Aby umieścić swoją ofertę ślubną w serwisie SaleMarzeń.pl, wystarczy wypełnić formularz on-line DODAJ SWOJĄ OFERTĘ ZA DARMO lub wysłać do nas adres strony internetowej na adres info@salemarzen.pl, nasi moderatorzy w ciągu 48h stworzą profil Państwa strony. Ważne, aby przyporządkować usługę do odpowiedniej kategorii INFORMACJE O KATEGORIACH

Jak  mogę zmienić swoją ofertę na stronie SaleMarzeń.pl?

Za pomocą loginu i hasła, które otrzymałeś podczas rejestracji, możesz zalogować się do panelu administracyjnego swojej strony. Możesz to zrobić na stronie głównej, klikając w ikonę ZALOGUJ. W razie problemów prosimy o kontakt mailowy: info@salemarzen.pl.

Czy rejestracja w portalu SaleMarzeń.pl jest płatna?

Profil podstawowy jest płatny. Za założenie profilu PREMIUM pobierana jest opłata (według cennika) na okres 12 miesięcy.

Czy są jakieś specjalne usługi płatne w portalu SaleMarzeń.pl?

Masz możliwość wykupienia jednego z trzech banerów na stronie głównej, usługi jednorazowej promocji Twojej firmy na portalu Facebook oraz zamieszczenia artykułu polecającego Twoje usługi na naszym blogu.

Jaka kategoria jest najlepsza dla mojej usługi?

Informacje na temat przyporządkowania odpowiedniej usługi do katalogu znajdują się w INFORMACJE O KATEGORIACH.

Jakie korzyści otrzymam w związku z rejestracją w portalu SaleMarzeń.pl?

Nasza innowacyjna wyszukiwarka pozwala Narzeczonym na celne odnajdywanie firm w promieniu 50 km od danej miejscowości. Nie ograniczasz się do jednego miejsca, dzięki czemu dotrzesz ze swoją ofertą do większej ilości klientów, również spoza Twojego województwa.

Kto może zamieszczać artykuły na stronie SaleMarzen.pl?

Każda zarejestrowana firma/usługa w profilu Premium ma prawo do  napisania bezpłatnego artykułu. Artykuł należy wysłać na adres info@salemarzen.pl. Artykuły publikuje moderator.

Dlaczego nie mogę dodać swojej oferty do Waszej strony?

Błędy najczęściej zaznaczone są kolorem czerwonym, może to wynikać z braku podania miejsca lub kontaktu. Trzeba też zwrócić uwagę na format i wielkość zdjęć. W ofercie PREMIUM można dodać 9 zdjęć, które nie będą łącznie przekraczać 10 MB.