Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Pierścionek zaręczynowy - żółte czy białe złoto? (2014-04-23 19:27:00)

 
    • biale czy zolte zloto

 Z doborem biżuterii jest trochę jak z miłością – nie należy kierować się tylko i wyłącznie sercem. Nutka realizmu w obu wspomnianych kwestiach, z reguły w przyszłości da bardzo pozytywny oddźwięk. A my, patrząc wstecz, będziemy wdzięczni, że w porę, jak się zwykle mawia, „poszliśmy po rozum do głowy". Bo jak wiadomo wybór nie zawsze bywa prosty... :)

Kobiece błyskotki najlepiej dobierać, mając na uwadze kilka czynników. Jednym z nich jest niewątpliwie typ urody. Choć jak wiadomo  każda z nas raz na jakiś czas łamie te standardowe zasady na rzecz swoich ulubieńców, warto zadbać aby ten jedyny pierścionek, który będziemy nosić przez całe życie, był idealnie dopasowany do nas. Tak jak i partner, które to porównanie wciąż mimowolnie mi się nasuwa :)

Powszechnie wiadomo, że pierścionek zaręczynowy powinien być wykonany ze złota (białego lub żółtego). Złoto jest bardzo trwałym materiałem, co ma mieć przełożenie na długość i moc związku, jednocześnie pięknie zdobiąc dłoń małżonki w niezmienionym stanie do końca życia.

Wybór koloru złota to już kwestia gustu, najlepiej jest ostrożnie wypytać o to partnerkę lub przyjrzeć się, jaką biżuterię nosi. Gdy spytałam Was o zdanie na naszym fan page’u, przeważająca większość z Was wybierała białe złoto.

 

 

Natomiast niektóre kobiety nie wyobrażają sobie pierścionka innego niż z żółtego złota oraz obrączki w identycznym kolorze.

 

 

Pojawiły się też głosy na oba kolory złota.

Co ciekawe, jedna z Pań bez zawahania odpowiedziała, że stawia jedynie na platynę z perłą. Mamy nadzieję, że zdjęcia odzwierciedlają wizję pierścionka.

Nie mniej od samego koloru, na co słusznie zwróciłyście uwagę, ważne jest też ułożenie i wielkość kamieni. 

 

Wybór nie zawsze bywa prosty...

Najważniejsze jednak, żebyście były szczęśliwe :)

Pierścionek zaręczynowy Lauren Conrad

Jestem bardzo ciekawa, czy Wasz narzeczony spisał się na ZŁOTY medal :) Czy jesteście posiadaczkami wymarzonego pierścionka?

  
Wystaw opinię