Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Prezenty na ślubie (2012-10-01 13:13:00)

 

 

Prezenty na ślubie

 

 

Polskie wesele uległo wielu zmianom w ostatnich latach.  Typowe  „wiejskie wesele w remizie”  przeszło do historii. Współczesne  Pary Młode  chcą, aby ich przyjęcie weselne  było nie tylko ekskluzywne i bogate, ale chcą oczarować i zachwycić wszystkich gości.

 

 

 

 

Wiele nowych pomysłów trafiło do nas z Stanów Zjednoczonych – kraj ten można śmiało uważać za kolebkę rozwoju  ślubów i wesel.   Czerpiąc morze przeróżnych koncepcji z USA, stworzyliśmy nowe oblicze tego jedynego najpiękniejszego dniu w życiu. Przygotowania trwają wiele dłużej niż dawniej, choć dostęp do przeróżnych usług mamy bardziej ułatwiony – w końcu żyjemy w świecie, w którym to cyberświat dyktuje warunki.

Ślub to wyjątkowa chwila, a takimi wyjątkowymi chwilami warto się dzielić z najbliższymi.  Od kilku lat ,  podczas rozpoczęcia przyjęcia weselnego Państwo Młodzi wręczają wszystkim gościom małe upominki.  Jest to bardzo miły gest, dzięki któremu dziękuje się bliskim za przybycie. Często są to różne słodkości, lub grawerowane pamiątki. Są one zapakowane  w eleganckie pudełka z papieru, kartonu itp. Zawsze ozdobione  i w odpowiedniej kolorystyce. 

Takie miłe upominki można wysłać też  gościom, którzy z przyczyn losowych nie mogli przybyć na wesele.  Obecnie  hitowymi prezencikami weselnymi są : lizaki motylki, breloki z drewna czy zakładki do książek.

 Autor: Sklep ślubny Venarti

www.sklep-slubny.venarti.pl

Facebook


 

 
  • Kinga

    Boskie są te zakłądki! fantastyczny pomysł

  • ANia B.

    Bardzo fajny pomysł, żeby takie prezenciki powysyłać gościom, którzy nie mogli przybyć ! Zapisuje to sobie w moim notatniku :D

  • Olga

    Wspaniałe pomysły i wspaniałe wykonanie!
 
Wystaw opinię