Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Ile kosztują kwiaty na ślub? (2012-08-28 12:16:00)

 


             

...czyli o niebotycznych kwotach i o tym, czy to musi tyle kosztować?


Dla wielu par młodych kwiaty są istotnym dodatkiem, a bukiet panny młodej jest dopełnieniem jej stroju. Kwiaty mogą zrobić wielkie wrażenie, również na naszym portfelu. I o tym coraz częściej piszą przyszłe panny młode na forach internetowych, przytaczają niebotyczne kwoty za nieduże i proste bukiety, coraz częściej czyta się też o tym, że przymiotnik 'ślubny' sprawia, że wszystko jest nawet o 100% droższe.

 

Wszystko zależy oczywiście od kwiaciarni, ale też od rodzaju i ilości kwiatów. Wystarczy wejść do obojętnie jakiej kwiaciarni by zauważyć różnicę cenową między margaretką, a różą, kalią czy storczykiem. Pod uwagę należy też wziąć rozmiar kwiatka i ilość jaką będziemy potrzebowali do wykonania bukietu.


 Zaoszczędzić, często nawet duże kwoty, można zamawiają kompleksowe dekoracje ślubne. Wiele kwiaciarni oferuje rabaty, jeśli zamawia się u nich nie tylko bukiet ślubny i butonierkę, ale także strojenie samochodu, kościoła i sali, pakowanie prezentów dla rodziców, itd.Planując ślub warto zorientować się w cenach jakie proponują lokalne kwiaciarnie i znaleźć taką, która nie podwyższa ceny na słowo 'ślubny'.
 Wybierając kwiaty na ślub weźmy pod uwagę nie tylko fakt, że po kilku dniach zwiędną, ale przede wszystkim to, że ślub ma się raz w życiu, a jego wspomnienia zostają z nami na zawsze.


Kwiaciarnia Lawenda
Facebook

tel. 601 795 430

 
  • laleczka

    Kwiaty na ślubie to ważna rzecz :) muszą być odlotowe!
 
Wystaw opinię