Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

510 923 966Napisz: kingtrio@op.pl

Jak dojechać:

  • Robert pisze:

    Najważniejsze to poruszyć tłumy, bo muzyka jest podstawą każdej udanej imprezy, tym Państwo udało się to w całości, polecam...

  • Łucjan pisze:

    Macie brzmienie jak prawdziwy "KRÓl" coż mogę powiedzieć tylko polecić ;)
 
Wystaw opinię


 


Najlepsi Muzycy, wysoki poziom artystyczny. Dobór instrumentów według Państwa potrzeb! Opis działalności: Zespół King Trio Plus to grupa zgranych, pogodnych oraz doświadczonych muzyków. Tworzymy niepowtarzalne, zaskakujące interpretacje, wprowadzając własne pomysły do kompozycji. Niezwykle charyzmatyczni, dowcipny i przyciągający uwagę wokaliści z łatwością wciągną do aktywnego udziału publiczność, bez trudu rozkręcą zabawę na parkiecie. Nasz zespół to muzyczny koktajl energetyczny! 


Opis wykonywanej muzyki: Co sprawia, że podczas Państwa imprezy nie brakuje prawdziwych emocji, oryginalnego brzmienia a co najważniejsze dobrej zabawy? Nasz repertuar tworzą przeboje, przy których bawili się nasi dziadkowie rodzice, jak również te współczesne kierowane do młodej publiczności. Co nas wyróżnia: Scena nie jest nam obca, ponieważ każdy z nas śpiewa i gra nie tylko weekendowo, ale na co dzień. Posiadamy markowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy.