Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

531011321FACEBOOK

Napisz: kontakt@fotoimage.pl

brak zdjęcia

Jak dojechać:
 
Wystaw opinię


 

Fotoimage.pl to grupa, która zrzesza fotografów i filmowców ślubnych. Pomysł założenia grupy pojawił się po wielu rozmowach z przyszłymi parami młodymi na Targach Ślubnych. Większość par mówiła nam, że chcieliby, aby fotografią i filmem w ich najważniejszym dniu zajmowała się jedna firma. Wyszliśmy więc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych nowożeńców, tworząc profesjonalną, kilkuosobową grupę, która kompleksowo zajmuje się uwiecznianiem ślubów.


Jest wiele zalet powierzenia fotografowania i filmu ślubnego jednej firmie. Przede wszystkim cały stworzony przez nas materiał jest spójny. Zarówno zdjęcia, jak i film od pomysłu poprzez obróbkę i montaż tworzą całość.


Kolejną zaletą jest fakt, iż znając i rozumiejąc się nawzajem, zgodnie współpracujemy ze sobą w dniu Waszego ślubu. Nikt nie wchodzi sobie w drogę, a ponadto wiemy, że możemy na sobie polegać.


Oferując Wam kompleksową usługę, możemy zaproponować bardziej atrakcyjne ceny, niż w przypadku, kiedy zamówicie usługi w dwóch  osobnych firmach. Wybierając usługę fotograficzną i filmową otrzymacie 10% rabatu na wybraną opcje video.


Nie będziemy opisywać jakości naszych prac - serdecznie zapraszamy Was na stronę grupy www.fotoimage.pl, gdzie możecie ocenić to sami. Tam możecie również poznać wszystkich członków naszego zespołu oraz zobaczyć prace każdego z nas w naszych indywidualnych galeriach.https://vimeo.com/295776737