Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

728 381 608FACEBOOK

Napisz: kontakt@czaroffnice.pl

Jak dojechać:
 
Wystaw opinię


 

Jesteśmy przebojowymi kobietami, a przy tym profesjonalistkami, które potrafią wyczarować najbardziej szalony event, najbardziej elegancki i nietypowy wieczór kawalerski i panieński.


Dziś wszyscy szukamy wrażeń i ekspresji. Szukamy czegoś, co odciągnie nas od żmudnych

prac dnia codziennego. Dlatego idealnym rozwiązaniem na odpoczynek, integrację, ale też zwiększenie wydajności pracy w przyszłości jest profesjonalny i pomysłowy event zorganizowany w ramach nagrody oraz motywacji specjalnie dla pracowników. Dzięki imprezom spod znaku incentive, będących połączeniem eventu integracyjnego i motywacyjnego, pracownicy odwdzięczą się świetnymi wynikami i jeszcze lepszymi pomysłami.


Oferujemy:  • wyjazd na Zanzibar,

  • wyjazd na Alaskę,

  • wyjazdy w różne rejony Świata i Polski


Każda z nas jest inna, różni nas nawet wiek, ale połączenie cech naszych charakterów, osobowości, doświadczenia i umiejętności sprawia, że magiczny wywar z kociołka Czaroffnic smakuje wyśmienicie i oryginalnie.


Nie spadłyśmy z nieba, ani też nie wysłano nas z piekła – żyjemy wśród zwyczajnych ludzi i to ich potrzeby poznajemy.


Nie towarzyszą nam czarne koty ani kruki – choć zwierzęta lubimy… Ba, pewien foksterier towarzyszy nam w pracy i sukcesywnie dostarcza wybornej rozrywki podczas sabatów!

I wreszcie – nie mieszkamy w chatce na kurzej nóżce w krainie baśni – znajdziecie nas we Wrocławiu. Ale nie tylko… Choć nie dosiadamy mioteł, możemy pojawić się w każdym miejscu w Polsce! Kontakt z nami? Nic prostszego.