Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

662210129FACEBOOK

Napisz: info@cortaderia.pl

Jak dojechać:
 
Wystaw opinię


 


Crotaderia powstała z zamiarem stworzenia pracowni florystycznej, w której klient nie tylko będzie mógł „ kupić kwiatka”, ale także stworzyć projekt indywidualnej kompozycji kwiatowej w oparciu o własne gusta i panujące trendy na rynku florystycznym.


Gwarantujemy doradztwo bazujące na własnych doświadczeniach oraz doświadczeniach  klientów, którzy skorzystali już z naszych usług.


Usługi świadczymy przez internet oraz w siedzibie firmy w Jaworze oraz we Wrocławiu /Dolny Śląsk. Jesteśmy również w stanie dojechać  do Państwa  aby zaprezentować  swoją ofertę i omówić jej najmniejsze szczegóły.                                                                                                                                                          Działamy głównie na terenie Dolnego Śląska jednak  w zależności od potrzeby zorganizujemy każdy scenariusz na terenie kraju czy nawet poza granicami Polski. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy po to aby zaskakiwać i przynosić radość naszym klientom.


Ofertę kierujemy do osób indywidualnych a także firm. Chcielibyśmy aby nasze  kompozycje i dekoracje dodały blasku ważnym wydarzeniom z Państwa życia, np. taki wyjątkowy dzień jakim jest ślub. Nasze dekoracje w zależności od potrzeb wprowadzą uroczysty nastrój i pomogą stworzyć wymarzoną atmosferę. CORTADERIA Flora Design oferuje pełen zakres usług związanych z florystyką ślubną.


Niezależnie od tego czy planują Państwo uroczystość w formie tradycyjnej, ślub tematyczny, w plenerze czy całkiem innowacyjny, u nas znajdziecie Państwo to czego szukacie.


Poprzez kwiaty stworzymy wyjątkową dekorację, która wpłynie na niezwykłą atmosferę Państwa uroczystości oraz nada tej chwili magii i elegancji.