Chciałbyś wypromować swój biznes? DODAJ SWOJA OFERTĘ ZA DARMO!

ZALOGUJ
Sale marzeń

Zadzwoń:

534-534-472FACEBOOK

Napisz: biuro@zaproszeni.pl

Jak dojechać:
 
Wystaw opinię


 

Zaproszeni.pl trudni się tworzeniem oraz  ręcznym zdobieniem wszelkiego rodzaju druków okolicznościowych. W naszej ofercie zajdziecie Państwo zaproszenia ślubne, biznesowe, księgi gości, księgi okolicznościowe, winietki, oraz zawieszki na butelki. Każde zaproszenie wychodzące z pod naszych palców cechuje się nienaganną jakością wykonania, oraz dbałością o każdy najmniejszy szczegół.


Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów i jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie ze strny Państwa. Umożliwiamy pełną personalizację zaproszeń. Każdy wzór przez nas  oferowany możecie Państwo zmienić według własnego gustu oraz potrzeb. Udostępniamy kilka rodzajów czcionek, oraz kolorów wstążek. Dodatkowo wykonujemy zaproszenia według projektu klienta. Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie ponieważ zależy nam na miłej i owocnej współpracy. 

Do produkcji naszych wyrobów używamy papieru, oraz ozdób wyłącznie najwyższej jakości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do druku materiałów okolicznościowych, a także poźniejszego ich ozdabiania. Nasza kadra pracownicza to ludzie młodzi, z pasją i zaangażowaniem, którzy bardzo chętnie odpowiedżą na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.facebook.com/zaproszeni